Sziget 2018 – Civil Sziget

Idén negyedik alkalommal vett részt az Egyesület a Civil Szigeten. Minden évben az aktuális témához igazítjuk a fesztiválprogramunkat. Ez idén a Love Revolution, melynek három szekciója a Peace, Green Planet valamint a Human Rights volt. A korábban nagy sikerűnek bizonyult programjainkat audiovizuális elemekkel bővítettük, amelyek elsöprő sikert aratva az egyik legnépszerűbb állomáshellyé tették sátrunkat. Mint mindig, most is változatos kínálatot nyújtottunk, amely a fesztivál minden szekciójához kapcsolódott, így mindenki megtalálhatta a hozzá leginkább közelállót. A természeti és ipari katasztrófákat bemutató Starring the Earth a zöld tematikához, a híres emberi jogi aktivisták beszédeit felidéző Look who is talking az emberi jogokhoz, a háborúval foglalkozó híres művekből idéző War & Peace a békéhez, a világhírű szerelmes dalokat felvonultató How could I live without you pedig a fő témának számító szerelemhez kötődött. Sok látogatónk annyira élvezte a játékos szemléletformáló és ismeretterjesztő időutazást, hogy minden programunkat végigjátszva, órákat töltött standunknál. Búcsúzásként a sok élményen és tudáson túl a fesztivál szellemiségét idéző, általunk tervezett kitűzőkkel feldíszítve távoztak a lelkes szigetelők.

Képek a kitelepülésről itt!