Ötödik foglalkozás – Ünnepel a Család – 2018

Idén utolsó alkalommal látogatott el a Partiszkon Társadalomkutató Közhasznú Egyesület a József Attila Általános és Szakképző Iskolába a Családba nem üt a ménkű program keretében. Karácsonyhoz közeledve a téma az ünnepi hagyományok voltak. A különféle otthoni szokásokat a fiatalok vidám karácsonyi hangulatban osztották meg egymással és velünk. Ez alkalommal is köreinkben üdvözölhettük Bán Beát, a Bea Alkotóműhelye vezetőjét, akinek segítségével ismét színvonalas és tartalmas kézműves foglalkozásban vehettek részt a diákok és szüleik, mécsestartókat készítve. Az ünnepi hangulatot minél inkább megteremtendő, a tanulókat étellel és itallal vendégeltük meg. Természetesen az ajándékozás sem maradhatott el, búcsúzásként a jókívánságok mellé minden a programban résztvevő fiatal egy csomagot is kapott, aminek köszönhetően boldogan vonultak el a téli szünetre, ahonnan remélhetőleg feltöltődve térnek vissza, hogy jövőre újabb érdekes és izgalmas foglalkozások részesei legyenek a program keretében.